[S.W.A.T]Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[S.W.A.T]Team

Powered by www.gameserveri.com
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 [S.W.A.T] vs Heiken 2:0

Go down 
4 posters
AuthorMessage
MIKY
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]
MIKY


Number of posts : 122
Registration date : 2008-10-07

[S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Empty
PostSubject: [S.W.A.T] vs Heiken 2:0   [S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 9:39 am

slike war-a
[S.W.A.T] vs Heiken 2:0 17fa5610
[S.W.A.T] vs Heiken 2:0 973cb410
Back to top Go down
http://lock.n-stars.org
BaStArD
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]



Number of posts : 11
Registration date : 2008-10-18

[S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Empty
PostSubject: Re: [S.W.A.T] vs Heiken 2:0   [S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 9:45 am

Kako smo ih rasturili ja i Zvone na prvoj mapi....a na drugoj je bilo 9 : 8 i onda sam ih owno na zadnjoj rundi sve sam pobio xD lol! , a samo seru neznaju SUTIT i IGRAT i jos su mi srali da sam WH-er Rolling Eyes ....aj noobine imaju record....
Sve u svemu , jedna rijec :
RASTURACINA tongue
Back to top Go down
MIKY
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]
MIKY


Number of posts : 122
Registration date : 2008-10-07

[S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Empty
PostSubject: Re: [S.W.A.T] vs Heiken 2:0   [S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 10:20 am

BaStArD wrote:
Kako smo ih rasturili ja i Zvone na prvoj mapi....a na drugoj je bilo 9 : 8 i onda sam ih owno na zadnjoj rundi sve sam pobio xD lol! , a samo seru neznaju SUTIT i IGRAT i jos su mi srali da sam WH-er Rolling Eyes ....aj noobine imaju record....
Sve u svemu , jedna rijec :
RASTURACINA tongue
lol! lol!
Back to top Go down
http://lock.n-stars.org
GILLERA
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]
GILLERA


Number of posts : 56
Registration date : 2008-10-24

[S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Empty
PostSubject: Re: [S.W.A.T] vs Heiken 2:0   [S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 10:22 am

cestitam momcu ja nisam igrao bas najbolje ali wazno je da smo mi pobedili cheers cheers cheers Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
omla
Korisnik



Number of posts : 16
Registration date : 2008-10-07

[S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Empty
PostSubject: Re: [S.W.A.T] vs Heiken 2:0   [S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 11:00 am

superiska
Back to top Go down
Sponsored content





[S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Empty
PostSubject: Re: [S.W.A.T] vs Heiken 2:0   [S.W.A.T] vs Heiken 2:0 Icon_minitime

Back to top Go down
 
[S.W.A.T] vs Heiken 2:0
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
[S.W.A.T]Team :: Deo Za S.W.A.T Clan :: Nasi War-ovi-
Jump to: