[S.W.A.T]Team

Powered by www.gameserveri.com

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

ako neko smeta, ako imate neku extra ideju

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Shooter
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

Number of posts : 53
Registration date : 2008-10-07

PostSubject: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Tue Oct 07, 2008 11:29 pm

pisite
Back to top Go down
View user profile
DeDo-MeDo
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

Number of posts : 20

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Wed Oct 08, 2008 1:32 am

pa sta bolan ti na svaku ideju pisite pa jbt sta cemo drugo neg pisat
Back to top Go down
View user profile
MIKY
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

Number of posts : 122

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Wed Oct 08, 2008 4:48 am

DeDo-MeDo wrote:
pa sta bolan ti na svaku ideju pisite pa jbt sta cemo drugo neg pisat
heheh Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://lock.n-stars.org
Bubasvaba
Korisnik

Number of posts : 24
Registration date : 2008-10-10

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Fri Oct 10, 2008 3:12 pm

Ihhh...Samo kad bi mogli da stalno neko iz naseg klana (mislim prva postava) uvek bude na serveru i da vodi racuna da li neko koristi cheatove!!Bilo bi EXTRA!!
Back to top Go down
View user profile
MIKY
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Fri Oct 10, 2008 3:23 pm

Bubasvaba wrote:
Ihhh...Samo kad bi mogli da stalno neko iz naseg klana (mislim prva postava) uvek bude na serveru i da vodi racuna da li neko koristi cheatove!!Bilo bi EXTRA!!
vec ima zaduzeni za to!!!!
Back to top Go down
Bubasvaba
Korisnik

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Fri Oct 10, 2008 3:29 pm

Ok!Samo mi reci ko je to??
Back to top Go down
View user profile
MIKY
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Fri Oct 10, 2008 3:36 pm

Bubasvaba wrote:
Ok!Samo mi reci ko je to??
lideri klana i dvoje pored lider-a
Back to top Go down
Bubasvaba
Korisnik

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Fri Oct 10, 2008 3:41 pm

Ok!!
Back to top Go down
View user profile
Bubasvaba
Korisnik

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Fri Oct 10, 2008 3:42 pm

Ok!!Hvala!
Back to top Go down
View user profile
DeDo-MeDo
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Sat Oct 11, 2008 8:47 am

PRITUZBA:
Darky pa jebem li ti mater neorganizovanu war treba 1 dan pre da najavis da se mozemo sastavit i pripremit ti nas uhvatis nespremne i teras na war e kurac cu odigrat vise i jedan vakav nenajavljen forum postoji da se napise sve debilu jedan a ne tako bzvz odjednom ajde war idi igraj e kurac vise nes ti od nas buale pravit i ti Miky bi trebo poduzet nesta s ovim ovo je ozbiljan problem
Back to top Go down
View user profile
MIKY
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Sat Oct 11, 2008 8:52 am

DeDo-MeDo wrote:
PRITUZBA:
Darky pa jebem li ti mater neorganizovanu war treba 1 dan pre da najavis da se mozemo sastavit i pripremit ti nas uhvatis nespremne i teras na war e kurac cu odigrat vise i jedan vakav nenajavljen forum postoji da se napise sve debilu jedan a ne tako bzvz odjednom ajde war idi igraj e kurac vise nes ti od nas buale pravit i ti Miky bi trebo poduzet nesta s ovim ovo je ozbiljan problem
ma ovo smo radi zezanja
jer smo bili tu a ostale war-ove ce mo da ugovaramo dan pre !!!! i naravno sa taktikom!!!!
Back to top Go down
DeDo-MeDo
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Sat Oct 11, 2008 8:53 am

ma ocemo kurac i ovo nije zezanje aj reci to onima cuj zezanje nije to zezanje nego je to darkyeva neozbiljnost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile
MIKY
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Sat Oct 11, 2008 8:54 am

DeDo-MeDo wrote:
ma ocemo kurac i ovo nije zezanje aj reci to onima cuj zezanje nije to zezanje nego je to darkyeva neozbiljnost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ok dedo to napravi temu u private da resimo i to Very Happy
Back to top Go down
DeDo-MeDo
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Mon Oct 13, 2008 10:40 am

miky daj reci ovom retardiranom darkyu kiko me iz klana na xf sto mu nisam dao xf a reko si da se nikom nedaje reci mu da se smiri jer nije on najbitnisiji u klanu moze se lako i bez n
Back to top Go down
View user profile
Shooter
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

Number of posts : 53

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Mon Oct 13, 2008 10:48 am

DeDo-MeDo wrote:
miky daj reci ovom retardiranom darkyu kiko me iz klana na xf sto mu nisam dao xf a reko si da se nikom nedaje reci mu da se smiri jer nije on najbitnisiji u klanu moze se lako i bez n

Darky poslednje upozorenje scratch scratch scratch
Back to top Go down
View user profile
MIKY
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Mon Oct 13, 2008 11:33 pm

DeDo-MeDo wrote:
smireno sve
Back to top Go down
DeDo-MeDo
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Tue Oct 14, 2008 8:58 am

omg kako sam ovo brzo piso pola slova fali i rjeci isto xD
Back to top Go down
View user profile
DeDo-MeDo
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Wed Oct 15, 2008 8:44 am

PRITUZBA: eo maloprije ja igram na serveru nasem i dođe neki rus i igra on ubija dobarj e igrac i majky odjednom kaze da je wh a cova nista nema i onda se nakon 30 min pojavi nix i majky kaze da ga kicka a nix nije se ni uvjerio specajuci ga ko ja da nema nista nego je odjednom samo kikovo covjeka potpuno bzvz nije nista imo............
Back to top Go down
View user profile
CoD2 JuMpEr
Korisnik

Number of posts : 18
Registration date : 2008-10-14

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Wed Oct 15, 2008 8:47 am

DeDo-MeDo wrote:
omg kako sam ovo brzo piso pola slova fali i rjeci isto xD

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
BaStArD
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

Number of posts : 11
Registration date : 2008-10-18

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Fri Oct 31, 2008 5:31 am

Savjet/Prituzba : Na rifle only server , skoro uvijek je neki citer(nije da sad odma govorim da je citer nego prvo malo spectam da vidim dali je) , a desilo se par puta da nema nikog s rcon passwordom online.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Sat Nov 01, 2008 12:05 pm

Danas kad sam ja bio na serweru neki je probao da stawi newidljiwo imme da nebi mogli da ga kick i nije uspeo pisalo unnamedplayer koristio je aimbot i nije imao ko da ga kick a skoro swima bio ugasen xfire a owi sto su online bili oni nisu imali rcon i kad mu je dosadilo da nas ubija izasao sa serwera!
Back to top Go down
GILLERA
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

Number of posts : 56
Registration date : 2008-10-24

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Sat Nov 01, 2008 2:10 pm

i zato ja bas mislim da treba meni dati rcon posto sam ja skoro ceo dan na serveru swat rifle
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Sat Nov 01, 2008 2:46 pm

pa tako swi mogu biti ceo dan na serweru i najbolje swima da se da rcon i ko nije u clanu..........
Back to top Go down
MIKY
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Sun Nov 02, 2008 1:42 am

GILLERA wrote:
i zato ja bas mislim da treba meni dati rcon posto sam ja skoro ceo dan na serveru swat rifle
jbg ima se moze se pa ce se dobije Razz
Back to top Go down
GILLERA
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]

Number of posts : 56
Registration date : 2008-10-24

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   Sun Nov 02, 2008 1:17 am

a miky jel oces mi dati rcon od servera swat rifle
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ako neko smeta, ako imate neku extra ideju   

Back to top Go down

ako neko smeta, ako imate neku extra ideju
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» where can I buy extra racks?
» Check out this "Cox Baby Bee 049 with Extra big Tank"!
» junk doppel :) wad to put for extra deck ?
» XAS Extra skill with 10 slots
» Ideas For Extra Yearbook Pages.