[S.W.A.T]Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[S.W.A.T]Team

Powered by www.gameserveri.com
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ljudi slusajte owo

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




Ljudi slusajte owo Empty
PostSubject: Ljudi slusajte owo   Ljudi slusajte owo Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 12:02 pm

Ljudi slusajte owaj DuDu danas na serweru nije nosio nick od klan sada ja widim na xfire da on igra za drugi klan njega treba kick iz klan,i owaj darky i on igra za just k klan imaju dwa klana nema weze sto nisam ldr ali jbg nesme to tako!!!!!i owaj thr game nosi nick od just k klana to swe treba izbaciti!!!!!
Back to top Go down
DarKy
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]
DarKy


Number of posts : 19
Age : 32
Location : Heaven
Registration date : 2008-10-07

Ljudi slusajte owo Empty
PostSubject: Re: Ljudi slusajte owo   Ljudi slusajte owo Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 2:55 am

lol miky to zna Suspect
Back to top Go down
Palermo
Korisnik



Number of posts : 2
Registration date : 2008-10-14

Ljudi slusajte owo Empty
PostSubject: Re: Ljudi slusajte owo   Ljudi slusajte owo Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 3:30 am

Zemunac...ako malo bolje pogledas ...darky je igrac i swata i just#k ..ja sam protiv toga ...da covejk ima 2 klana ..ali posto smo ja i miky neke stvari zajedno odlucili moze da igra ...uz to Darky stalno nosi tag SWAT a Thr Game nosi J#K a obadvojaca rado igraju za oba tima ..stoga ..kapis li ti ?
Back to top Go down
MIKY
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]
MIKY


Number of posts : 122
Registration date : 2008-10-07

Ljudi slusajte owo Empty
PostSubject: Re: Ljudi slusajte owo   Ljudi slusajte owo Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 5:02 am

Zemun@C wrote:
Ljudi slusajte owaj DuDu danas na serweru nije nosio nick od klan sada ja widim na xfire da on igra za drugi klan njega treba kick iz klan,i owaj darky i on igra za just k klan imaju dwa klana nema weze sto nisam ldr ali jbg nesme to tako!!!!!i owaj thr game nosi nick od just k klana to swe treba izbaciti!!!!!
zemunac da lepo je reko noco,darky je kod njix u just i sada je dudu mi smo zajednicki klan ja im odrzavam web a oni nama ce pomaagati na warovim-a i stoga nemoj se buniti par igraca su za nas iz just-a !!! i jedan nas za njix Very Happy
Back to top Go down
http://lock.n-stars.org
Guest
Guest




Ljudi slusajte owo Empty
PostSubject: Re: Ljudi slusajte owo   Ljudi slusajte owo Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 11:37 am

Ljudi swima sry ali nisam znao da igrate zajedno da se kao jedan klan sry.......
Back to top Go down
MIKY
Team [S.W.A.T]
Team [S.W.A.T]
MIKY


Number of posts : 122
Registration date : 2008-10-07

Ljudi slusajte owo Empty
PostSubject: Re: Ljudi slusajte owo   Ljudi slusajte owo Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 12:04 am

no problem
Back to top Go down
http://lock.n-stars.org
Sponsored content





Ljudi slusajte owo Empty
PostSubject: Re: Ljudi slusajte owo   Ljudi slusajte owo Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ljudi slusajte owo
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
[S.W.A.T]Team :: SWAT BOYS :: Obavestenja-
Jump to: